CrossFit Winter & Fitness Project z Twoj-Trening.pl i Ski Cup of Coffee

Przygotowania na zimowe szaleństwo ruszają pełną parą!
Chcesz poprawić formę? Zbudować kondycję na deski?…
Mamy coś dla Ciebie!
Akademia Carvingu i Twoj-Trening.pl prezentują
Outdoor CrossFit Training
Miejsce: Bastiony Gdańsk. Start: Ski Cup of Coffee, ul. Toruńska 18 d/f
Terminy: od 19 września do końca października w każdy czwartek o 17.30 oraz soboty o 11:00

Mało? Dodatkowo w wybrane soboty o godz. 10:00 będziemy mieć dla Was mini wykłady przy filiżance Fischer Coffee na temat treningu odżywiania i nie tylko. Już teraz zapraszamy serdecznie!

Tematyka cyklu mini wykładów:
– 5 pazdziernik, godz. 10:00: Jak trenować?
– 12 pazdziernik, godz. 10:00: Jak jeść?
– 19 pazdziernik, godz. 10:00: Jak jeść trenując?

Cennik:
19 wrzesień – start: trening FREE dla każdego!
1 trening 15 zł
Mini wykład: free
Karnet na wszystkie zajęcia 19 wrzesień – 26 październik (12 zajęć) 150zł – czyli 2 zajęcia freee

Płatne przed treningiem na miejscu lub przelewem na konto konto AIP: 17114010100000515853001662. Wymagany tytuł wpłaty: imię i nazwisko/adres (lub dane firmy z NIP) CF Ski Cup.

Regulamin Szkoleń/treningów dostępny jest pod linkiem (link zaufany, można otwierać) lub na stronie Twoj-Trening.pl w dziale CrossFit Szkolenia.

Co zabrać: odzież do treningu outdoor (wygodne obuwie, odzież sportowa, czapa)

Więcej o nas?

Twoj-Trening.pl to ogólnopolska firma szkoleniowa, specjaliści CrossFit, profesjonalne treningi personalne, konsulting i rozwiązania dla klubów CrossFit i fitness.

System treningowy CrossFit

Dzięki CrossFit pierwszy raz w historii sportu i rekreacji każdy z nas ma dostęp do wiedzy i metod treningowych dostępnych wcześniej tylko dla sportowej elity zawodników.
CrossFit to sport złożony, łączący tajniki podnoszenia ciężarów, gimnastyki i treningu metabolicznego. Kluczem do jego zrozumienia jest programowanie i skalowanie, tak aby tworzyć indywidualne i optymalne rozwiązania treningowe dla każdego adepta.
Treningi startowe w CrossFit to zawsze nauka pracy na własnym ciężarze ciała, świadomość ruchów i solidne opanowanie bazy, co pozwala na szybkie progresy później, podczas pracy ze sprzętem.

Prowadzący:
Lucyna Kiszczak
Specjalista CrossFit, Instruktor Lv 1, Instruktor CrossFit Strongman, organizator i szkoleniowiec Ogólnopolskich Szkoleń i eventów Twoj-Trening i CrossFit Mjollnir, trener CrossFit Kraków box, sędzia RCFC Polska, sędzia główny Hes Invitational, ambasador i dystrybutor marki DARE, konsultant Twoj-Trening.pl dla klubów CrossFit i fitness w Polsce.

Kontakt:
www.twoj-trening.pl
e-mail Lucyna
Facebook Lucyna Kiszczak

Adam Borkowski
Absolwent naszego tegorocznego Szkolenia CrossFit na Helu

Instruktor Kettlebells w Polskim Związku Kattlebell prowadzonego przez legendę polskiego kettlebells oraz Instruktor w zespole pasjonatów Cross-Training i Kettlebells NordCity.

Ski Cup of Coffee – pierwsza na świecie autorska kawiarnia austriackiego lidera sprzętu narciarskiego Fischer Ski. Jeśli chcesz poczuć klimat sportu ogólnie a alpejskich stoków w szczególności zapraszamy! Aromat najlepszej kawy, ApfelStrudel jak na nartach i wyjątkowy design wnętrz – to wszystko i nie tylko znajdziesz właśnie tu.

Akademia Carvingu – autoryzowana szkoła narciarska Fischer

Zapisy i pytania:
Organizator: Lucyna Kiszczak
Tel. 533-256-960
Email: lkiszczak@twoj-trening.pl